X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

روش های فوق مدرن درآمد زایی اینترنتی و موبایلی

آموزش تخصصی و حرفه ای روش کار سایتهای باکس(کلیکی)

در این مقاله قصد داریم تا آموزش و معرفی کاملی از روش کار سایتهای باکس و راهکارها و روشهای افزایش درآمد در این سایتها را بررسی نماییم و به شما آموزش دهیم چگونه میتوان به درآمد بالا و غیر قابل پیش بینی دست یافت و این یک امر غیر ممکن نخواهد بود…
البته باید در نظر داشت این سایت تنها با هدف نمونه مورد صحبت این مقاله میباشد که شما دوستان میتوانید از این آموزشها برای سایر سایتهای کسب درآمد مشابه نیز استفاده نمایید.

نکته بسیار مهم : عضویت در این نوع سایتها ( سایتهای کسب درآمد باکس مانند نئو باکس ) انگیزه و پشتکار میخواهد و اگر میخواهید برای مدت محدود فعالیت کنید به نظر من همان بهتر که هرگز شروع نکنید چون با این کار یک مکان را اشغال میکنید و حق سایرین را ضایع میکنید . پس لطفا جهت سرگرمی و یا کنجکاوی در این سایتها ثبت نام نکنید .

به علت کلاهبرداری های میلیاردی شرکت های هرمی در ایران بسیاری از مردم از کلمه زیرمجموعه و کلمه پورسانت وحشت دارند !  نه اینطور نیست ! نترسید ! در این سایت زیرمجموعه به کسی گفته میشود که توسط شما به سایت معرفی شده باشد !

هر دلار = ۱۰۰۰ تومان معادل ۱۰۰ سنت
هر سنت = ۱۰ تومان

چرا تجارت ها به این نوع تبلیغات روی میاورند؟

اول: بخاطر گرفتن بازدیدکننده یا مشتری مستقیم از سایر سایتهای پر بازدید
دوم: بالا رفتن در نتایج گوگل بعلت داشتن حجم بالای ترافیکی
سوم: بخاطر گرانقیمت تر شدن تبلیغاتشان برای سایر سایت ها

مانند بسیاری از سایتهای کلیکی (که در بخش مقایسه ها ذکر خواهیم کرد) این سایت کاملاً استاندارد و دارای انواع گواهینامه های بین المللی با بیش از ۳ میلیون کاربر عضو از سراسر جهان است.

سایت کلیکی که ما معرفی میکنیم بطور کامل برای نیازهای کاربران و تبلیغات کنندگان در نهایت دقت و استاندارد طراحی و برنامه ریزی شده است.

بعنوان یک عضو شما چه چیزی دریافت میکنید؟

  • درآمد تا سقف ۲۰ تومان در ازای هر کلیک
  • درآمد تا سقف ۲۰ تومان از بابت کلیک هر یک از زیر مجموعه های شما
  • بهمراه آمار جزیی و کامل از تعداد کلیک ها، درآمد ها، فعالیت و تعداد زیر مجموعه ها

نقد کردن همه درآمد های شما در این سیستم در لحظه صورت میگیرد (یعنی به محذ در خواست پول ، درآمد به حساب بانکی شما واریز میشود ، چیزی شبیه سیستم ساتنا در کشور خودمون!) و منوط به شرط خاصی نیست.
مدت زمان تماشای هر کلیک مشخص است و هیچ یک بیشتر از ۱ دقیقه نیست.
پس از پایان هر کلیک اعتبار به حساب شما در بخش کاربری اضافه میشود.
شما نیازی به شارژ اولیه و یا هیچگونه پرداختی ندارید. پس همین حالا میتوانید رایگان ثبت نام و شروع به فعالیت کنید.

خوب به طور کلی اول با هم ببینیم که سیستم پرداخت پول به ازای کلیک به چی میگن :

در این سیستم شما در ازای هر کلیک بر روی تبلیغات پول دریافت خواهید کرد.

لطفاً عجله نکنید و این سیستم را با آنچه بعنوان شیاد و کلاهبردار شنیده اید مقایسه نکنید. کمی شکیبا باشید تا ما در ادامه این مطالب به شما اثبات کنیم که این برترین روش کسب درآمد در منزل است که حتی در نوع خود از سایت بزرگ گوگل هم جلوتر است. مطمئن باشید که من اعتبار خود را برای کسب درآمد بیشتر هیچگاه زیر پا نخواهم گذاشت. من تمام مطالب و امکانات این سایت را تائید کرده و تضمین میکنیم.

تجارت آنلاین سال به سال بزرگتر و سودمند تر میشود به علت:

هزینه های کم، رسانه قوی تر و مشتریانی که تنها یک کلیک با محصولات تجاری شما فاصله دارند.

آیا از سیستم ادسنس گوگل چیزی شنیده اید که در ازای هر کلیک که بازدیدکنندگان سایت یا بلاگتان بر روی تبلیغات گوگل در بین مطالب شما میکنند به شما پول پرداخت میکند؟

جالب است بدانید که گوگل این پول را از جیب خود نمیپردازد و بیش از آن را از افرادی که تبلیغاتشان را به گوگل سپرده اند تا برایشان تبلیغ کند، در ازای هر کلیک در برنامه اد ورد خود پول میگیرد.
به این سیستم های هوشمند تبلیغاتی در دنیای اینترنت PTC که به معنای PAY TO CLICK یا همان پول به ازای هر کلیک است میگویند، که یکی از موثرترین روشهای روز تبلیغات در کنار ایمیل مارکتینگ است.

این سیستم چیست؟

این سرویس به کسانی که میخواهند در اینترنت تبلیغ کنند اجازه میدهد تا تبلیغات خود را در این سیستم به کاربران نمایش دهند و شما بعنوان عضو کاربر این سایت، پس از کلیک و دیدن تبلیغات بابت هر کلیک پول میگیرید و درآمد کسب میکنند.

آیا این سایتها یک نتورک مارکتینگ (شرکت هرمی) هستند؟

به هیچ وجه!!!!، اول اینکه نتورک مارکتینگ شما و سود شما را منوط به آوردن و ساختن زیر مجموعه میکند در حالی که در اینجا اصلاً اصرار و شرایطی در اینباره وجود ندارد. و شما میتوانید حتی به تنهایی و بدون معرفی کردن کسی به سایت فعالیت و کسب درآمد کنید.

دوم اینکه شبکه های مارکتینگ بصورت حلقه ای از زیر مجموعه ی زیر مجموعه های شما نیز سود میدهند که در کل موضوعی خارج از علم بازاریابی چندسطحی است ولی در اینجا شما تنها از یک سطح زیر مجموعه که خودتان معرفی یا اجاره کرده اید سود خواهید برد و در قسمت کنترل پنل حساب کاربریتان به هیچ وجه حتی زیر مجموعه های دوستانی که معرفی کرده اید را نخواهید دید. اگر چنین بود باید به کل سیستم شک و شبهه وارد میشد که چطور در ازای تبلیغاتی که شاید ۳۰ تومان از کسی گرفته شده باشد به زیر مجموعه ها تا چندین شاخه ۱۰ تومان، ۱۰ تومان پرداخت شود ؟؟؟

من برای فعالیت در این سایت به چه چیزی نیاز دارم ؟

تنها چیزی که شما نیاز دارید یک کامپیوتر متصل به اینترنت ، یک عدد موس!!! + روزی چند دقیقه وقت!!!

من به عنوان یک عضو سایت باید چه عملی را انجام دهم ؟

خیلی ساده است ! شما بعد از ثبت نام ، هر ۲۴ ساعت ۴ تا ۵ تا تبلیغ دریافت میکنید ، سپس با کلیک بر روی آنها صفحه جدیدی باز میشود که همان صفحه تبلیغ هست ، شما بعد از گذشت ۱ دقیقه از باز شدن صفحه تبلیغ پول خود را دریافت میکنید.

تمام این مراحل در پست های بعدی به صورت تصویری آموزش داده میشود.

من چه تبلیغاتی را مشاهده میکنم ؟

اکثر تبلیغاتی که مشاهده میکنید ، توسط سایت های دیگر به نمایش در میایند ، شما حتی میتوانید اگر مایل باشید با پرداخت پول به سایت نئوباکس ، به تبلیغ سایت یا وبلاگ خود نیز بپردازید که بعداً به صورت کامل شرح داده میشود.

من از کلیک های زیرمجموعه های خود سود میبرم ، آیا آنها ضرر میکنند و از آنها پول کسر میشود ؟

سوال بسیار مهم و خوبی است!

خیر!!!! به هیچ عنوان پولی از کسی کسر نمیشود!!! بلکه سایت به خاطر قدر دانی از شما به علت معرفی کردن عضو به سایت نئوباکس ، به شما مبلغی ثابت به ازای هر کلیک زیرمجموعه ، جایزه میدهد.

من چگونه میتوانم کسی را به این سایت معرفی کنم ؟

خیلی ساده است:

۱ – این سایت را به آنها معرفی کنید .

۲ – از طریق لینکی که خود نئوباکس به شما میدهد این کار را بکنید.

من چه میزان درآمد خواهم داشت؟

میزان درآمد شما به نحوه فعالیت شما مربوط است . به میزان تبلیغاتی که روزانه روی آنها کلیک میکنید و تعداد زیر مجموعه هایی که از کلیک آنها شما هم سود میبرید.

نکته مهم :

اولش ممکنه که شکه بشید و پیش خودتون فکر کنید و بگید که از روزی ۴۰ تا تک تومان به کجا میرسید!!!!! ولی عجله نکنید !! به این فکر کنید که میتونید روزی ۴۰۰۰ تا ۲۰ تا تک تومان به دست بیاورید ! یعنی ۴۰۰۰*۲۰ که برابر میشود با ۸۰۰۰۰ هزار تومان به صورت روزانه!!!!

سرتون رو درد نیارم ادامه مطلب رو بخونید تا بیشتر متوجه بشید :

در کل درآمدتون بستگی به چند فاکتور خاص دارد اجازه دهید که در جدول زیر شما را بیشتر در این مورد راهنمایی کنیم.
با ثبت نام رایگان شما عضویت استاندارد را صاحب میشوید و هر روز تعداد مشخصی تبلیغات وارد صندوق شما میشود ( بین ۴ تا ۵ تبلیغ، البته بدون احتساب تبلیغات غیر مترقبه )

همچنین این سیستم دارای تبلیغات کوچک میباشد که در روز چندین بار نمایش داده میشوند و بابت هرکدام ۵ تا ۱۰ تومان کسب خواهید کرد.

بر اساس جدول زیر ما به شما نشان میدهیم که چگونه با عضویت طلایی میتوانید به مرور زمان به سود واقعی و درآمد ثابت برسید.

نکته : این جدول جدول عمومی هست که با اون هم میتونید به سود برسید . فرق این جدول با جدول اختصاصی خودم اینه که در این جدول شما هر ماه میتونید مبلغی پول رو برداشت کنید ولی در روش اختصاصی خود من شما تا ۶ ماه هیچ پولی برداشت نمیکنید و لی در عوض بعد از ۶ ماه شما در آمد ثابت ماهیانه ۳۰۰ هزار تومان یا بیشتر را تجربه میکنید. که اگر دوست داشتین روش اختصاصی خودم رو هم براتون شرح میدم.

در این جدول که بر اساس ۱۲ ماه سال طراحی شده به شما نشان میدهد که چگونه میتوانید در ماه های مختلف ریفرال اجاره ای بگیرید. و از مجموع تعداد کلیکهای ماهیانه آنها هم به سود برسید و هم روند رو به رشدی را طی کنید و هر ماه ریفرال های بیشتری را وارد کنید.

نکته بسیار مهمی که باید بدونید اینه که شما برای خرید عضویت طلایی در نئوباکس نیازی نیست حتی ۱ ریال از جیب خود بپردازید !!! بلکه شما میتوانید با همان پولی که از سایت در می آورید زیرمجموعه بخرید ، عضویت طلایی بخرید و یا حتی در سایت برای خود تبلیغ کنید!!!
اما برخی هم برای این که زودتر به سود بیشتری برسند هم در سایت سرمایه گذاری کرده و از همان اول که در سایت عضو میشوند با پرداخت پول عضویت طلایی خریداری میکنند.
البته کار اشتباهی هم نمیکنند ، چون خودم به شخصه اعتقاد دارم هر چقدر در این سایت سرمایه گذاری کنی چند برابرش رو چند ماه بعد بدست میاری.

اما توضیحات جدول :

خرید پکیج عضویت طلایی۹۰٫۰۰۰ تومان و اجاره ۵۰ ریفرال اولیه مبلغ ۱۲۵۰۰ تومان است = جمعاً ۱۰۲٫۵۰۰ تومان

* در سه ماه اول سال فقط ماهیانه همان ۵۰ ریفرال را بخرید تا با سیستم کاملاً آشنا و مانوس شوید
* از ماه سوم به بعد شما تعداد ریفرال اجاره ای خود را میتوانید بر اساس جدول ما افزایش دهید
* در سه ماه اول درآمد کمی دارید اما از آن به بعد روند صعودی خواهید داشت با حداقل درآمد ۱۰۰٫۰۰۰ تومان است
* در هر هفته فقط ۱۰۰ ریفرال میتوانید اجاره کنید و در پکیج طلایی حداکثر ۲۰۰۰ ریفرال در مجموع
* ما ۱۰۰ ریفرال هفتگی را ماهیانه اجاره کردیم اما شما میتوانید در ماه اول ۴۰۰ ریفرال بگیرید
* شما با اجاره ماهیانه ۲۰۰۰ ریفرال ۲۴۰ هزار کلیک در ماه به ارزش هر کلیک ۱۰ تومان بدست میاورید
* سود شما از بابت ۲۰۰۰ ریفرال در حالت خوب ۲٫۱۰۰٫۰۰۰ تومان و حالت بدبینانه ۱٫۰۵۰٫۰۰۰ تومان است
* حالت بدبینانه دوم که در جدول لحاظ شده این است که کلیه ریفرال های شما استاندارد و با ۴ کلیک روزانه باشند
* درآمد روزانه شما از بابت ۹ کلیک و ریفرال های مستقیم که فقط سود برای شما محسوب میشوند، محاسبه نشده
* پس از پایان سال اول شما ماهیانه ۵۰۰٫۰۰۰ تومان برای اجاره ۲۰۰۰ ریفرال میپردازید و روی خط سود  ثابت خواهید ماند
* در هر زمان شما میتوانید به حساب خود پول شارژ کنید و سریع تر ریفرال های خود را شارژ کنید
* با اجاره ماهیانه و فصلی ریفرال ها شما ۱۰ و ۳۰ درصد تخفیف خواهید داشت.
* با اجاره ماهیانه و فصلی ریفرال ها شما ۱۰ و ۳۰ درصد تخفیف خواهید داشت.
* شما میبایست هر روز کلیک های روزانه خود را انجام دهید تا کلیک ریفرال ها ۱۰۰% برای شما محاسبه و اضافه شود
* تنها نیاز به مدیریت مناسب حساب خود دارید. روزانه فقط ۱۵ دقیقه برای این منظور کافیست. این برترین پیشنهاد است.

مقایسه سیستمهای معرفی شده در وبلاگ با سایر سیستم های کلیکی

متاسفانه هموطنان زیادی از کشورمان در سایتهایی فعالیت میکنند که از پایه دچار اشکال هستند و این موضوع میطلبد که شما با مطالعه وارد یک سیستم شوید و وقت عزیزتان را در این راه صرف کنید.

سایتهایی مانند: هورس میل، گرند پی تی سی، فاین پی تی سی و سایتهای دیگری از این دسته که دچار مشکل هستند با چند سئوال چالشی بزرگ روبرو هستند. خواهشمندیم که کاملاً توجه کنید و حتماً بخوانید:

اول بهای تبلیغات » این سایتها بیان میکنند که بابت هر کلیک ۱ تا ۱۰ دلار معادل ۱۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ تومان پرداخت میکنند. اگر شما صاحب یک تجارت بودید آیا حاضر بودید که برای هر کلیک بر روی تبلیغ تان ۱ تا ۲ دلار بپردازید؟ آیا منطقیست تا زمانی که حتی گوگل بابت هر کلیک ۱۰۰ تومان هم میپذیرد؟ پول درآوردن به این سادگی !!!

دوم سقف موجودی » کلیه این سایتها برای خروج دادن و نقد کردن پول های شما سقف تعیین میکنند که مثلاً ۱۰۰۰۰ دلار موجودی در اعتبار شما لازم است تا مبلغ را واریز کنند. در صورتی که این حق شماست که بخاطر زحماتتان هر زمان که نیاز داشتید بتوانید از پول خود برداشت کنید.

سوم: خرید پکیج » این سایتها هنگام خروج پول از شما درخواست های متفاوتی میکنند مانند اینکه شما باید پکیج ایکس را با قیمت …. از ما خریداری کنید تا عضویت شما ارتقاء یابد سپس اجازه ارسال درخواست نقد کردن موجودی خود را دارید. که اگر چنین هم بخواهد باشد باید این امکان وجود داشته باشد که شما از اعتبار مثلاً ۴۰۰۰ دلاری خود برای ارتقاء و خرید پکیج ۱۰۰۰ دلاری آنها استفاده کنید که متاسفانه در چنین مواقعی تنها از شما خرید خارج از سایت و توسط سایر سیستم های مالی آنلاین را میپذیرند. بجز کلیک، پول هم بدهید!!!

چهارم: زمان نقد کردن » در صورتی که شما به هر ۳ مورد بالا دقیقاً عمل کنید، یعنی کلیک کنید، به سقف موجودی برسید و در نهایت با خریدن پکیج عضویت ارتقاء پیدا کرده باشید، حالا نوبت خارج کردن پول و نقد شدن آن است. سایت برای خارج کردن و ارسال پول در حساب شما زمانی معادل ۲۰ تا ۴۰ و یا ۶۰ روز را تعیین میکند که پول به حساب شما واریز خواهد شد !!! عجیب اینجاست که باز هم پس از این همه مرحله هنوز شما باید منتظر بمانید و از آنجایی که شما با هزاران امید نقشه خرج کردن پول ها را میکشید با طمع بیشتر برای خروجی دوم و تا نقد شدن پول ها همچنان کلیک میکنید و تا آن زمان سود بیشتری را نیز به جیب صاحبان این سیستم های آلوده میریزید.

پنجم: تبلیغات مشابه » در صندوق روزانه شما تبلیغاتی مشابه سیستم های کلیکی دیگر به چشم میخورد و نه تبلیغاتی از شرکت ها و تجارت های کوچک و بزرگ !!! آیا فکر کرده اید که چرا؟ زیرا کسی به آنها تبلیغات نمیدهد و اگر هم بدهد با قیمتی شاید بسیار پائین تر از گوگل و به نیت سوء استفاده از انرژی و زمان شماست. این سیستم ها شما را با پیشنهاد های جالبتر در قالب تبلیغات به سایتهای مشابه دیگر میکشانند که حتی بالاتر از سیستمی که شما در آن کار میکنیدبه شما بابت هر کلیک پرداخت میکنند.

ششم: نداشتن پشتوانه » هیچ یک از این سایت های فریبکار دارای گواهینامه و استاندارد های اینترنتی و امنیتی در سیستم خود نیستند. بخش کاربری و ارتباطات اربران فعالی ندارند، بعنوان مثال یک فروم یا چت روم که کاربران بتوانند با یکدیگر مطالب و مباحث خود را مطرح کنند !!! اگر سیستمی به رشد خود در فضای آنلاین می اندیشد گریزی از ساخت فضای ارتباطی باز در درون سایت و سیستم آنلاین خود ندارد که این موضوع در اکثر سایتهای بزرگ دنیا مصداق دارد. در مورد گواهینامه ها و استاندارد ها هم یک کارشناس آی تی در سطح متوسط هم میتواند به شما در مورد صحیح و یا ناصحیح بودن استانداردهای این سایتها ابراز نظر کند.

هفتم: تجربه دیگران » آیا تا بحال از افراد دیگر در اینترنت و یا فارسی زبانان ایرانی جایی مطلبی خوانده اید و یا شنیده اید که پولی را دریافت کرده باشند؟ خــــــــــیر ! زیرا دلیلی برای نگه داشتن شما در سیستم پس از ۳۰ تا ۶۰ روز کار اولیه و روزهای بیشتری در مرحله کار ثانویه ( تا نقد شدن درخواست اول و رسیدن به خروجی دوم ) وجود ندارد. شما به اندازه کافی کار کرده اید و به سیستم خیر رسانده اید و از حالا به بعد با قدرت کلیک های قبلی شما، نیروهای جدید و تازه نفس را با همین پیشنهادات اغفال مینمایند و برای مقاصد تجاری خود بدون هیچ هزینه ای به پیش میبرند. خسته نباشید. شما اکنون در دوران بازنشستگی هستید و میتوانید استراحت کنید. زیرا آنها هم حتی با یکی از نامه ها و درخواست های شما بصورت کتبی با ایمیل هم جواب نداده و نخواهند داد.

اما نکته آخری که از دوستان ایرانی هم شنیده ایم این است که: حالا که چیزی نشده، به جایی بر نخورده، مگه روزی ۳۰ دقیقه بیشتر روش وقت گذاشتم و ….
البته دوست عزیز و گرامی شما کاملاً درست بیان میکنید اما این موضوع تا چند هفته گذشته شما را پر از اشتیاق و امید به روزهای جدید و روشنی کرده بود که امروز تاریک و دور هستند.

امیر المومنین حضرت علی علیه السلام میفرمایند: بهترین مردم کسی است که چون چیزی به او داده شود شکرکند وچنانچه گرفتارشود صبرنماید و اگر به او ظلم شود در گذرد.

این چند جمله همیشه بیاد میماند که:

نابرده رنج گنج میسر نمیشود
اندک اندک جمع گردد وانگهی دریا شود.

ریفرال (زیر مجموعه)

ریفال کسی است که برای شما کار میکند. این بسیار عالیست، پس حتماً جزئیات بیشتر را مطالعه کنید.

ریفرال هم مانند سایر کاربران از بابت کلیک کردن ها پول در آورد:
اما، اگر او توسط شما وارد سیستم شده باشد شما نیز از هر کلیک آن درآمد کسب خواهید کرد.

دو نوع ریفرال وجود دارد:

مستقیم: آنها مستقیماً از طریق شما ثبت نام میکنند و عضو زیر مجموعه شما میشوند.

نکته مهم : برای گرفتن زیرمجموعه مستقیم شما باید فعال بودن خود را به NeoBux ثابت کنید . برای گرفتن زیرمجموعه مستقیم باید حداقل ۳۰ روز از زمان ثبت نام شما گذشته باشد و حداقل ۱۰۰ کلیک روی تبلیغات کرده باشید. این محدودیت فقط به دلیل اثبات تمایل شما برای ادامه فعالیت در NeoBux هست.

اجاره ای: شما آنها را برای مدت دلخواه با هزینه کم از سیستم اجاره میکنید.

روش های گرفتن ریفرال
سه راه برای این کار وجود دارد:

اول: بنر های تبلیغاتی

بنر تبلیغاتی را از سایت بگیرید و در سایت یا بلاگ خود نمایش دهید
پس از کلیک کردن روی بنر و ثبت نام او به به لیست افراد معرفی شده توسط شما اضافه میشود.

دوم: صحبت کردن

با افرادی که علاقمند هستند صحبت کنید و به آنها بگوئید که در هنگام پر کردن فرم ثبت نام، در بخش معرف نام کاربری شما را وارد کنند و یا این که این وبلاگ را به آنها معرفی کنید که از مطالب آموزشی آن استفاده کنند.

سوم: اجاره کردن

شما میتوانید در طول هر ماه به تعداد نا محدود برای خود زیر مجموعه اجاره کنید ( حتی از اعتبار درون سیستمی خود ) تا برای شما کار کنند. این بیگاری نیست بلکه آنها هم در این سیستم برنده خواهند بود.
وارد اکانت خود شوید، و در بخش اجاره ریفرال ( توضیحات تکمیلی در بخش آموزش ) تعداد را مشخص کنید.
افرادی به زیر مجموعه شما اضافه خواهند شد که حداقل در ۵ روز گذشته ۱۰ کلیک کرده باشند.پس خیالتان از بابت فعال بودن آنها راحت باشد! قیمت هر ریفرال برای ۳۰ روز ۲۵۰ تومان میباشد. که چنانچه برای مدت ۶۰ روز اجاره کنید ۱۰% و برای ۹۰ روز ۲۰% از تخفیف بهره مند خواهید شد. کلیه هزینه ها از صندوق اعتباری شما کسر میشود یعنی عملاً مبلغی را پرداخت نمیکنید.

جدول قیمت اجاره ریفرال به شرح زیر است:


محدودیت در گرفتن تعداد ریفرال:

استاندارد ۳۰۰ نفر
طلایی ۲۰۰۰ نفر
زمرد ۲۰۰۰ نفر
پلاتینیوم ۲۰۰۰ نفر
یاقوت ۲۵۰۰ نفر
الماس ۳۰۰۰ نفر
نهایی ۴۰۰۰ نفر

پرداخت هوشمند » به شما این امکان را میدهد تا پس از فعال کردن آن، با در نظر گرفتن میزان فعالیت هر روز ریفرال ها بصورت هوشمند توسط هوشمند آنها را برای یکروز بیشتر در آینده اجاره میکند و دیگر نیازی به پرداخت مجدد نداشته باشید.
این سریعترین و راحت ترین و ارزانترین راه برای نگه داشتن ریفرال ها ( زیر مجموعه ) است.
که شما در نهایت ۱۰ درصد از پرداختی های خود را ذخیره کرده و سود میکنید.

حذف و جایگزینی ریفرال ها:

شما میتوانید در هر زمان که میخواهید ریفرال های خود را تغییر دهید.
آیا ریفرال شما تنبل است و یا کم کلیک میکند؟ او را از سیستم خود حذف و با یک فرد فعال به صورت اتوماتیک جایگزین کنید.

با پرداخت مبلغ ۷۰ تومان از اعتبار خود در صندوق میتوانید او را جایگزین یک ریفرال فعال نمائید.


سوال:
 چرا میانگین کلیکهای زیرمجموعه های من پایین است؟ برای رفع مشکل باید چه کار کنم؟

جواب: ابتدا باید بدانید که اگر میانگین کلیکها بالاتر از 2 باشد این برای شما مفید و خوب است. نکته بعدی آن است که زیرمجموعه ها به طور اتفاقی انتخاب میشوند و احتمال دارد افراد غیرفعال و تازه وارد انتخاب شوند. در آخر اینکه شما باید رسیدگی به زیرمجموعه های خود داشته باشید و درصورتی که زیرمجموعه شما در طول دو روز متوالی هیچ کلیکی نکرد آن را تعویض نمایید.

پس منتظر چه هستید. همین حالا ثبت نام کنید !

چگونه پول خود را از سایت دریافت کنم؟

کمترین مقدار برای نقد کردن پول شما ۲۰۰۰ تومان برای بار اول و ۳۰۰۰ تومان برای بار دوم و ۵۰۰۰ تومان برای بار سوم و از بار چهارم به بعد ده هزار تومان هست.
در توضیح مختصر تر اینکه شما به محض رسیدن به سقف خارج کردن پول میتوانید درخواست نقد شدن اعتبار خود را بدهید.
نقد کردن اعتبار در کمتر از ۳۰ ثانیه: اعتبار های نقدی شما ظرف کمتر از ۳۰ ثانیه پس از در خواست وارد حساب رایگان بانکی شما در یکی از بانک های : آلرت پی، پی پال، نتلر می شود .

شما برای تبدیل دلار خود به ریال میتوانید به راحتی به صرافی های معتبر مراجعه و معادل دلار های خود وجه ریالی بگیرید.

همچنین اگر برای شما مراجعه به صرافی ها مقدور نیست میتوانید آدرس صرافی های آنلاین معتبر را از ما بخواهید . این صرافی ها عملیات تبدیل پول شما به ریال را به صورت آنلاین انجام داده و معادل دلار شما وجه ریال به حساب های بانکی شما در ایران واریز میکنند.

تاریخ ارسال: دوشنبه 19 دی 1390 ساعت 21:37 | نویسنده: A21 | چاپ مطلب
نظرات (18)
دوشنبه 30 اردیبهشت 1392 13:07
شرکت افق
امتیاز: 0 0
لینک نظر
با عرض سلام و خسته نباشید.شرکت افق نماینده دوربین های مداربسته سامسونگ،تجهیزات شبکه دیتاشین،باتری و UPS زینر فعالیت گستده ای دارد.با مراجعه به سایت ما را از نظرات وپیشنهادات خود بهره مند نمایید.با تشکر
www.ofoghtech.ir
سه‌شنبه 2 مهر 1392 14:40
امین
امتیاز: 1 0
لینک نظر
با سلام
شاید در بین شما هم کسانی باشند که از اینترنت کسب درآمد می کنند امروز در این سایت ثبت نام کنید ضرر نمی کنی
http://www.tropicalptc.com/index.php?view=join&
اگر شما اهل کسب درآمد از اینترنت نیستید این سایت را به دوستان خود معرفی کنید
درآمد واقعی و خوب
پنج‌شنبه 7 آذر 1392 14:12
سارا
امتیاز: 2 6
لینک نظر
سلام دوست عزیز سایت زیبایی دارین لطفا به سایت زیر هم برید و در مورد بیت کویین هم آشنا بشین در ضمن در سایت زیر هم ایجاد حساب و هم راه های کسب و هم سایت ایرانی فروش بیت کویین و هم نحوه برداشت از سایت ها رو به طور کامل توضیح دادم .
http://porozeh.ir/post/31
جمعه 15 آذر 1392 23:44
یی
امتیاز: 0 0
لینک نظر
ممنوم
دوشنبه 2 دی 1392 02:54
ahmad
امتیاز: 0 0
لینک نظر
http://www.javaherbazar.com/42144214.html
اسانترین راه کسب درامد
جمعه 16 اسفند 1392 21:44
عرشیا
امتیاز: 1 0
لینک نظر
سلام من مخواستم بدونم باگوشی هم دراین سایت ها میشود کارکرد؟ وباگوشی در سایت بردیاباکس هم میشودکارکرد؟
پنج‌شنبه 1 خرداد 1393 19:04
احسان
امتیاز: 2 3
لینک نظر
یکی از بهتری سایت های کلیکی سایت باکس ایران زمینه که من همیشه ازش بول میگیرم.نسبت به سایت های دیگه هم سریع تره.
برای ثبت نام روی لینک زیر کلیک کنید.
http://buxiranzamin.com/?r=ehsanone
شنبه 7 تیر 1393 21:20
آرش
امتیاز: 0 0
لینک نظر
وقتی در سایت کلیکی عضو شدی دقیقا باید بر روی چه چیز هایی کلیک کنیم؟ لطفا راهنمایی کنیدبرفرسیتید به ایمیلم ا در وبلاگم جواب رو توی نظرات ارسال کنید
ممنون از وب خوبتون
جمعه 28 آذر 1393 23:22
reza
امتیاز: 0 0
لینک نظر
سلام دوست عزیز
سایت زیر سایت کلیکی هست که مزایای زیادی نسبت به سایر سایتها داره از جمله اینکه سرعت بارگذاری صفحاتش عالیه .پس از ثبت نام میتونید از قسمت earning area به 4 روش کسب درآمد کنید و مهمترین مزیتی که من تو هیچ سایتی ندیدم اینکه تو اکانت شما در قسمت Credit Balance Stats هفت روش تبلیغات بنری یاتبلیغ لینک ، هر روز به شما پاداش میده و شما میتونید از قسمت manage ads لینک یا بنر خودتون رو به روشهای محتلف تو این سایت تبلیغ کنید و تعداد نمایش و همچنین روزی چند بار نمایش داده بشه ویا حتی میتونید انتخاب کنید که در یک کشور خاص مثل ایران و یا همه کشورها نمایش داده بشه و خیلی مزایای دیگر . از دست ندید .. http://www.kazariangpt.com/index.php?ref=reza8519
یکشنبه 21 دی 1393 23:26
مسعود طاهری
امتیاز: 0 1
لینک نظر
با سلام،مطالب این سایت بسیار جالب بود و به ادمین محترم تبریک عرض میکنم و برای ایشان آرزوی سلامتی دارم.
دوستانی که علاقمند به این نوع روش های درآمدی هستند میتوانند با دانلود کتاب ((راز کسب درآمد فوق‌العاده از طریق بازاریابی اینترنتی)) از طریق لینک زیر اقدام نمایند تا مسیر حرکت به سوی موفقیت را سریع تر طی نمایند.برای همه آرزوی موفقیت دارم.
http://shoppingplace.tk/product.aspx?rgm=masoudfre&p_id=6211
سه‌شنبه 21 بهمن 1393 02:07
mohsen
امتیاز: 0 0
لینک نظر
سلام خسته نباشید همشهری
ممنون از اموزش خوب و جامع تون
فقط میخواستم بپرسم باید از کجا شروع کنم یعنی چه جور و جه سایتی باید ثبت نام کنم و ایا باید وبلاگ هم داشته باشم
سوال دوم در مورد حساب بانکی که توضیح دادین باید جه شماره حسابی باشه منظورم اینه که حساب بانکی رایگان تو بانک پی بال که نوشتین رو بیشتر توضیح بدین ممنون
پنج‌شنبه 23 بهمن 1393 22:32
رضا
امتیاز: 0 0
لینک نظر
دوستانی که علاقه مند هستند به راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی ، یک مجموعه آموزشی پیدا کردم در این زمینه که میتونه خیلی مفید باشه ، این مجموعه آموزشی که به صورت فیلم تهیه شده به صورت قدم به قدم تمام نکات و اطلاعاتی که جهت راه اندازی یک فروشگاه مجازی نیاز دارید ، در اختیارتون قرار میده ، از لینک های زیر می تونید توضیحات پکیج رو به صورت کامل مشاهده کنید :

http://www.onlineforosh.com/product/4064

http://www.tablighat.net/pages/3/%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B9%D9%85%D9%84%DB%8C-%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%DB%8C%DA%A9-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%DB%8C-/default.aspx


http://geron.ir/Card/add.php?PID=213600343004&checker=0
سه‌شنبه 25 فروردین 1394 19:17
یوسف
امتیاز: 0 0
لینک نظر
سلام اگه از اینترنت میخوایی پول در بیاری به مار سر بزن سایتهای خوبی برای پول دراوردن هست
دوشنبه 5 مرداد 1394 01:41
بهزاد
امتیاز: 0 0
لینک نظر
با سلام خدمت شما سرور عزیز
دوست عزیز از مطالب مفیدتون بسیار سپاسگزارم ولی فقط چرا الباقی کارهایی رو که لازمه برای ثبت نام در سایتهایی که درآمد زایی از طریق کلیک کردن رو داره رو یاد ندادید و فقط به این بسنده کردین که با اون تعاریف جامع اما نیمه کاره دهن ما رو آب بندازین و بعدش فی امان الله چی میشه از شما دوست بزرگوار عاجزانه التماس کنم مراحل تکمیلی نحوه ثبت نام رو هم برای منم بفرستید تا من هم مقتدرانه شروع به کار کنم بصورت کاملا فعال و اکتیو چون من هم کارگرم و وقت آزاد نسبتا زیادی رو دارم .
با تشکر منتظر جوابتون هستم
شنبه 14 شهریور 1394 20:14
مدیر یک وبلاگ :)
امتیاز: 0 0
لینک نظر
سلام وبلاگت عالیه. به منم سر بزن خوشحال میشم.
پنج‌شنبه 3 دی 1394 19:29
fayzoolah
امتیاز: 0 0
لینک نظر
پنج‌شنبه 24 دی 1394 16:42
z
امتیاز: 0 0
لینک نظر
سلام چه جوری این سایت ها رو پیدا کنیم.؟چ جوری پول به حساب میریزن؟ شماره حساب بهشون میدیم؟
یکشنبه 30 خرداد 1395 01:37
Farnaz
امتیاز: 0 0
لینک نظر
واقعاااا بابت اطلاعاتتون و زحماتتون یه دنیاااا ممنون و اگه میشه به من بگید بهترین سایت کلیکیی که از نظر سود دهی و امنیت می تونم توش ثبت نام کنم چی هستش و اینکه پول اجاره ی زیر مجموعه ها از حقوقم کم میشه یا کلا قبل از اجاره باید پول تو حسابم باشه؟؟؟
بازم بابت سایتتون یه دنیااااااااا ممنونمممممم
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد