X
تبلیغات
رایتل
 
با صرف ۵ دقیقه در روز پولدار شوید
 
 
دوشنبه 19 دی‌ماه سال 1390 :: 09:29 ب.ظ ::  نویسنده : afshin21000


آموزش قدم به قدم عضویت در سایت بانک الکترونیکی زرین پال


اول می خوام یه توضیحی بدم که کار زرین پال چیه.


زرین پال در یک نگاه!

زرین پال امکان انجام تراکنش های مالی از طریق اینترنت را به صورت ساده و امن میسر می سازد. شما به وسیله زرین پال امکان انجام کلیه تراکنش های مالی از طریق اینترنت و یا خرید از طریق وبسایت های پذیرنده زرین پال از طریق دروازه پرداخت زرین پال را دارا می باشید. هم چنین اگر شما فروشنده کالا بر روی اینترنت می باشید، زرین پال این امکان را برای شما همکار گرامی به وجود آورده تا از طریق درخواست دروازه پرداخت، اقدام به فروش کالا و یا سرویس خود از طریق اینترنت در چارچوب سیاست امنیت اطلاعات زرین پال و قوانین زرین پال و جمهوری اسلامی ایران نموده و تجارت خود را رونق دهید. به زبان ساده، اگر قصد انجام تراکنش های مالی و جابجایی پول در اینترنت را دارید، هم اکنون و فارغ از نگرانی های گذشته به زرین پال پیوسته و تجارت خود را آغاز کنید.
الان میرسیم به آموزش. اولین کار اینه که وارد سایت بشیم. https://www.zarinpal.com

در صفحه ای برای ما باز می شود روی عضویت کلیک می کنیم. بشکل زیردر صفحه جدیدی که برای شما باز می شود اطلاعات را کامل،به زبان فارسی و دقیق وارد کنید.

در آخر صفحه از شما یک سوال امنیتی و جواب می خواهد که باید کامل پر کنید. مثال 2+2 جواب 4 و بر روی گزینه کلیک کرده و بر روی عضویت کلیک کنید تا یک حساب زرین پال داشته باشید. 
بعد از اینکه عضویت شما ثبت شد. باید در صفحه اول ایمیل و رمز عبور خودتان را بدهید تا وارد حسابتان شوید.


بعد از وارد شدن یک تیکت برای شما بصورت اتوماتیک ارسال می شود که اطلاعات خواسته (کپی شناسنامه و کارت ملی) باید فرستاده شود.
شما باید از شناسنامه و کارت ملی خود اسکنی بگیرید و در همان تیکت ارسال کنید تا حساب شما فعال شود.
شما می توانید حسابهای بانکی خود را در سایت ثبت کنید تا در صورت برداشت وجه،مبلغ درخواست به این حسابها اضافه بشه. برای اینکار باید از صفحه کاربریتون روی حساب های متصل کلیک کنید و در صفحه ای که باز می شود روی افزودن حساب جدید کلیک کنید

بعد از اینکه اطلاعات کارت خود را دادید. یک تیکت برای شما ارسال می شود که باید از روی کارت خود یک اسکن بگیرید و برای سایت بفرستید تا شماره ی کارت شما تایید شود.